| Alcamaeon a întrebat:

am nevoie de ajutor prietena mea spune ca prima ei noapte de dragoste vrea sa fie una speciala si originala ajutati-ma va rog si pe mine cu niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Locatia unde se va petrece actiunea de dezvirginare sa fie foarte sigura pentru a elimina din start orice teama de a fi deranjati.Sa fie cat mai familiala sau romantica daca se poate. Inainte de sex este obligatorie instaurarea unei senzatii de totala dezinhibare, realizata prin practicarea unui preludiu pentru inducerea starii de relaxare. Cel mai indicat ar fi un petting lung bine executat si o intensa masare/masturbare a vaginului procedeu prin care se pregateste cel mai bine vaginul pentru o mai usoara penetrare. Succes.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Prima noapte de dragoste este una speciala si originala pentru orice cuplu. In aceasta situatie nu ai nevoie de sfaturi.

| Dendoris a răspuns:

Vrea sa fie originala, gandeste. Daca te iei dupa altii nu mai e originala.