| FlorinelDaniel a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi! cum sa atrag o fata care nu stie romana foarte bine, nu stie ca eu o plac. cand sora ei mai mica imi zice ca ma place ea nu recunoaste. am nevoie de un sfat rapid
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Daiana03 a răspuns:

Pai pur si simplu ii spui ca o placi, nu astepta sa iti spuna ea asta, si sa recunoasca, pentru ca ii este rusine probabil... Nu pierde timpul, spune'i ca o placi! Eu cred ca si ea te place thinking vorbeste cu ea despre chestia asta... Bafta :*

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Incearca sa ii spui in fata si vezi cum reactioneaza.

| MisFit20 a răspuns:

Fetele din alte tari sunt cel mai usor de cucerit, creeaza-ti o tactica proprie si hai la atac.tongue

| miru20cmrecords a răspuns:

Du-te la ea si spune-i ca o placi incearca sa vorbesti cu ea.

| scooby98 a răspuns:

Intreab-o cu niste cuvinte mai simple daca nu stie bine romana big grin