| liza_9449 a întrebat:

Sall TPU, am o intrebare, asa putea ramane insarcinata, daca dupa ce am facut peeting cu prietenul eu atingandu-i penisul manele aveau ceva lichid preejaculator pe ele, dupa vreo 20 de minute, mi-am atins organele genitale, mana deja era uscata, si as vrea sa stiu cat timp traiesc spermatoizii in contact cu aerul, exista vreo sansa sa fiu insarcinata? mersi

Răspuns Câştigător
| zeeeeeex a răspuns:

NU bat spre 100% dar la un 99.9% iti spun ca nu ai cum sa ramai insarcinata. In aer nu stiu cat traiesc, dar daca imi amintesc bine in vagin traiesc vreo 7-8 zile. Petting placut in continuare si la un sex exceptional pe viitor

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai practica jocuri periculoase!
Dacă lichidul nu a ajuns în vagin, nu!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu ramai insarcinata, insa fii mai atenta pe viitor. spune-i lui sa te atinga acolo.
traiesc in jur de 4-5 minute apoi se usuca

| coolboycatalin31 a răspuns:

Nu,spermatozoizii mor in contac cu aerul.

| jupiterestru a răspuns:

Traiesc jegosii mai mult ca noi, ce nesuferiti, domne!

| lyssaa a răspuns:

Sincer nu cred...din cate stiu eu spermatoizii nu resizta mai mult de 20 de minute pe pielea umana