| DieselX a întrebat:

am o intrebate ii o fata la scoala cu mine in clasa ii draguta vb pe messchesti din astea ne intelegem bine si din astea astazi m-a intrebat daca vreau sa o sarut am sarutato credeti ca ii place de mine?

3 răspunsuri:
| YoMihai a răspuns:

Daca te-a intrebat asa. dintr-odata asta inseamna ca probabil a jucat adv si prov. si atunci a indeplinit sarcina.cu fetele nu trebuie sa fii direct iti zic sigur. te rooooog funda puppy dog eyes

| deeew a răspuns:

Poate sa ii placa dar nai de unde sa stii sigur. pentru ca tea intrebat dintr-o data poate a fost doar asa de distractie

| GiuliaSilvia a răspuns:

Daa