| DieselX a întrebat:

ii o fata la mine in clasa care ii detreaba vb pe mess si chesti din astea la scoala m-a intrebat daca vreau sa o sarut am sarutato credeti ca ii place de mine? FUNDA! is un baiat musculos dar nu foarte tare si chesti din astea

2 răspunsuri:
| gago a răspuns:

laughing) Buna.in primul rand GANDESTI PROST! dragostea nu e cu MUSCHI, SMEKERIE, BAZAT chestii de genu :-J prin dragoste si trebuie sa fi sensibil cu ea pentru ca e o fatawinking si da te place daca tea sarutat= ))) rolling on the floor

| DieselX explică:

Chestia aia cu muschi nu conteaza conteaza alea de mai sus aia cu mischi ii o pristie nici nu stiu de ce am scris-o straight face