| kilometru0 a întrebat:

am si eu o intrebare, mie imi place de o fata ft mult cu care am fost acum 2 ani ea de atunci a fost cu un baiat iar acum 5 luni s-au despartit, de atunci noi am inceput sa vorbim, precizez ca am nimerit in aceiasi clasa si mi-aa zis ca vrea sa stam in aceiasi banca.Dar aseara am vazut-o cu acel baiat cu care a fost si nici nu s-a uitat la mine. Astazi imi trimite mesaj in care imi spune daca nu vrem sa iesim la o plimbare ( eu cred ca ma place dupa privirea ei si rugamintile ei 0 si ns cum sa procedez, sa stau acasa sa vada ca m-am suparat pe ea ca am vazut cu acel baiat sau sa ma duc nepasator?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Invito undeva la un suc si vorbiti.

| neutrino a răspuns:

Daca tu si fostul actual prieten al ei doriti sa faceti prin rotatie, poti sa te duci. Insa, indiferent de hotararea ta, tu trebuie sa ramai un bun coleg de banca, nu trebuie amestecate doua lucruri diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata nu e nimic intre voi, asa ca nu, in mod normal, n-ar trebui sa ai motive sa te superi pentru ca ai vazut-o cu altcineva.
Accepta-i invitatia.Profita de asta si vorbeste-i! Spune-i ca o placi si vezi ce reactie are. Poate te place si iese ceva frumos.

Mult noroc si o seara cat se poate de placuta happy

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Nu așteptat să te invite ea, spune-i că o placi, vorbește cu ea dacă ești timid nu câștigi nimic.

| Eviix a răspuns:

Du-te la ea si spune-i ca o placi!

| beeepp a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic.:S Dupa parerea mea du-te cu ea la plimbare, poate cine stie iese ceva smug Dar in privinta''Dar aseara am vazut-o cu acel baiat cu care a fost si nici nu s-a uitat la mine'' nu stiu ce sa zic''.Fii atent aici cred ca vrea sa se dea mare, ca cica are 2 iubiti. Uite cum sa ii afli adevarata intentie.Accepti intalnirea,si dupa acea incepi sa o testezi, dar fara sa isi dea seama! Chesti de genu '' ma plaki'' ''ti-a fost dor de mine'', daca iti raspunde ''da iubitul meu, chesti de astea''atunci sigur ori te foloseste ori vrea sa se dea mare.Dar daca iti spune din prima si direct ca are pe cineva si ca nu te place, inseamna ca e o fata sincera care nu vrea sa-ti raneasca sentimentele.Deci bafta sa ii afli adevaratele intenti! :*:X papa:*