| XxElectronxX a întrebat:

Deci... am avut o prietena si dupa ne-am despartit si ea acum are alt prieten cu 2 ani mai mic ca ea si in fine am uitat-o dar acum am inceput sa mergem cu echipa mea de baschet la antrenamente si sambata... cand am ajuns sambata mi-am dat seama ca inainte de noi au antrenament majoretele si am vazut una asa frumoasa si draguta si m-am indragostit de ea, am inceput sa ne vedem in fiecare sambata, sa vorbim si chiar a inceput sa vina la meciiurile mele si vreau sa o invit sa iesim la o plimbare in parc si nu sunt sigur daca ma place sau nu, pe contul ei de ask.fm a zis ca ii place de un baiat din alta scoala dar nu i-a specificat numele..Cum pot sa o invit la o plimbare? Ea nu prea imi scrie, sa ii scriu eu un Ce faci ca sa ii atrag atentia?

Răspuns Câştigător
| Love4Music a răspuns:

Ma oameni buni nu descurajati baiatul.
Baga-te in seama cu ea, spune-i ce sentimente ai fata de ea fara nici un pic de jena. O iei de o parte si ii zici ce simti pentru ea, poate chiar tu esti baiatul de pe ask.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ai cum, ea te-a vazut, dar nu te-a placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara suparare dar cred ca fata asa nu te place si ea crede ca intre voi e doar o relatie de prietenie nimic mai mult! Dar chiar si asa daca ii esti doar un prieten relatia avanseaza..Multa bafta!

| Maddleine a răspuns:

Poti doar sa incerci ^.^
P.S. Faci basket?