| anonim_4396 a întrebat:

as dori un raspuns sincer.e normal ca la 13 ani sa am penisul de 7cm in erectie si 4Cm cand doarme e normal. sugerati-mi cum as putea sa il fac sa creasca

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai doar 13 ani si cativa inainte in care iti va mai creste fara sa faci nimic

| BluX a răspuns:

Trage de ea si da-i de mancare

| Felys a răspuns:

Pana la 20 ani sa iti tot creasca, mai bine te-ai concentra mai mult pe scoala si lasa amanuntele astea care nu isi au rostul la varsta ta

| aLeXsNs a răspuns:

Sunt de acord cu Felys. Concentreaza-te pe scoala deocamdata. Eu am 12 ani si o am de 15 cm in erectie. Stai linistit cand faci sex o sa se mareasca.