| Gagikaru a întrebat:

cer parerea voastra. ati incercat roaccutane? are efect? isi face treaba? si am citit undeva ca au si niste efecte secundare, ati avut probleme?

2 răspunsuri:
| CezarAjutorul a răspuns:

Man.Eu spun sa nu iei medicamente...Nu se stie ce se va intampla in viitor

| Jerrry a răspuns:

Sall. am luat 2 cutii bineinteles la prescriptia dermatologului. Efecte secundare nu au fost doar ca mi`se crapau buzele si trebuia sa ma dau mereu cu crema hidratanta pe fata thinking asta era ceva normal asa mi-a spus dermatologul.De facut treaba nu prea isi face :d adica mie nu mi-a facut nimic thinking as zice sa nu incerci ca sunt f scumpe si in zadar oh go on