| BlackShadowz a întrebat:

Sall TPUbig grin, deci o colega de la mine din clasa e indragostita lulea de iubitul meu si faza e ca iubitul meu no place deloc pentru ca e ff urata si enervanta si se face mereu de ras (si sincer chiar asa e) si eu si cu iubiltul meu ne iubim extrem de mult:X si de curand am aflat de la yubi meu ca aia zice tot felul de minciuni si aberatii ca cica e "impreuna" cu iubitul meu, etc. ceea ce e total neadevarat si ma cam oftica aberatiile ei, mai ales ca absolut nimeni no crede decat cei de la clasele mai mici...
Ce sa-i fac? Plz, dau fundabig grinkiss.

3 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

E ea urata sau esti tu invidioasa?:OCe relati complicare la o varsta asa mica

| Annie2498 a răspuns:

Daca ai tupeu in tine, spune-i la aia sa termine ca altfel o faci una cu pamantu. Si o lasii asa. Si dka mai incepe. atuncii da`i o palma de aia tare. Daca te paraste la diriga atunci spune-i la diriga ca tu numa i`ai zis sa termine, si ea o zis ca nu vrea, si i-am mai zis odata. si atunci ea ti`o tras o palma si apoi i`ai dat si turolling on the floor. Altfel nu vei scapa de ea. Adica daca chiar nu termina. Pune pe cineva s`o aranjeze.

| BlackShadowz explică:

Nu-s invidioasahappy pentru ca n-am de ce