| PaulaJy a întrebat:

Iubitul meu este fratele prietenului tatalui meu. Suntem de 2 luni impreuna si ne iubim foarte mult. Parintii mei nu stiu ca sunt impreuna cu el, si de curand am aflat ca iubitul meu le-a zis parintilor si fretelui lui ca suntem impreuna. Am vorbit cu el pe mess si l-a intrebat: DACA FRATELE TAU II SPUNE LU TATA CA NOI DOI SUNTEM IMPREUNA?, la care el a zis ca nu va zice. Mie imi e teama, pentru ca frasu e cam gura sparta si pot sa ma astept oricand la orice. Tata e cam rau cu mine cand aude de minciuni sau ca il mint pe la spate oricum am discutat pe tema asta cu iubitul meu si a zis ca nu va zice pentru ca CICA ARE INCREDERE IN EL. Intrebarea mea este: Pot sa stau linistita? P. S- eu i-am zis sa nu zica la nimeni si cu toate astea a zis. Mai tot timpul spune MA ENERVEZI LA CULME fara sa fac nimic. Funda pentru cel mai bun raspuns! kiss

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Niciodata nu ai de unde sa stii de unde sare iepurele...dar daca are incredere in el atunci ar trebui sa ai si tu,daca se va afla totusi, se poate afla si din alta parte, nu ai de unde sa stii ce cunoscut va vede impreuna si ii zice la tata l tau.

| FRE3wILL a răspuns:

Depinde de cati ani aveti, ca e destul de indepartata treaba...dar daca prietenul ala e de-o seama cu tatal tau.deja e nasoltongue,dar in rest nu ai de ce sa-ti faci griji, ruda nu e, si daca oarecum se cunosc e de bine

| Numb a răspuns:

Pai iubitul tau e mai mare decat tine...si oricum parerea mea ar fi sa rupeti legaturile.pentru ca ori acum ori mai tarziu vei suferi ca nu te vor lasa ai tai sa fiti impreuna si o sa suferi enorm. Acum tu stii ce vei face!

| didiDia a răspuns (pentru Numb):

Auzi la el/ ea,, nu te vor lasa ai tai sa fiti impreuna''. De cand au parintii asa drept asupra copiilor? Numb, au trecut vremurile in care parintii hotarasc si aerul pe care il respira copiii lor, intelegi? Nu mai tot incercati sa va manipulati copiii ca deveniti enervanti!

| Numb a răspuns (pentru didiDia):

Stiu...dar eu i-am zis ce cred ca se va intampla... daca vor afla, dar na mai bine sa icerce sa ii spunea ea si va vedea ce se intampla si draga didiDia eu n-am copii nici macar nu sunt casatorit ca sa imi manipulez copiii.happy

| TheDarkShadow a răspuns:

Deci daca spune asta ca il enervezi clar e o problema,dar daca va iubiti si tu simti ca poti sa ai incredere in el atunci da poti sta linistita, dar daca te indoiesti de el chiar si foarte putin atunci ori le spui parintilor tai adevarul ori ai putea incerca sa discuti cu el, sa poti avea incredere in el...parerea mea e ca mai bine le-ai spune parintilor pentru ca si eu am patit ceva asemanator si a iesit urat, dar depinde si ce parinti aitongue. sper ca te-am ajutatbig grin

| CxXPCC a răspuns:

Pana la urma o sa se afle asa ca e mai bine daca el te iubeste iar fratele lui ii pasa de tine nu zice! din ce ai zis nu prea am inteles dar deja a zis... Daca el te iubeste va spune la momentul potrivit!:*:*SuCceSs

| BiaD a răspuns:

Poate ar fi bine sa afle mai intai de la tine decat de la altii, parerea mea. Iar daca ai un tata comunist incearca sa-i demonstrezi ca baiatul e de incredere. daca este.

| fanespoitoru a răspuns:

Do re mi fa sol la si dooooo do si la sool fa mi re do ram papam ram papap susanu din nou... fane spoitoru nimic nou pup la voi pipi la voi internet apa calda branza salam ma plictisii