| Didi_Diana_1997_eVix a întrebat:

Deci, este un baiat la scoala pe care il plac f mult, si anul trecut chiar parea ca ma place si el f mult, pentru ca se punea mereu in banca cu mine, ma sâcâia intruna si se baga in seama cu mine..etc. Anul asta nu mai face chiar atat de multe cum facea anul trecut, dar tot vine intruna la mine si ma,, sâcâie" intruna si incearca sa ma faca sa rad, si odata vorbeam cu el pe mess si nu mai stiu ce vorbeam si la un moment dat imi spusese ca pot sa am incredere in el. Acum intrebarea este daca credeti ca ma place si el, si cum sa ii arat intr.un mod foarte foarte subtil ca il plac, sau cum sa il fac sa ma placa si mai mult si poate sa fim impreuna.
Dau funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el te place f mult, de ce sa ii arati subtil asta? Aratai f mult ca il placi f mult. O sa aprecieze f mult asta.