| Metin2Hidra a întrebat:

O PROBLEMA! imi place de o fata din clasa a V a eu sunt a VI a si nu stiu ce sa-i zic nu-i genu sa-i placa baieti dar eu o plac mult ea deloc o visez noaptea si ma gandesc numai la ea suntem prieteni un best frends mi-a zis ca ea ma place elpda nu cred si stiu ca nu da ma puteti ajuta plzz help o plac chiar mult

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Du-te si vorbeste cu ea indiferent daca te accepta sau nu. Trebuie sa stie ce simti.

| L2tbx a răspuns:

Vorbeste cat mai des cu ea si asa vei vedea ca te vei apropia de ea, fetelor mai mai mici le plac baietii mai mari pentru ca sunt mai maturi si le fac sa se simta protejate.E bine ca ti la ea si ca o placi mult dar sa ai grija pentru ca atunci cand pui mult suflet intr-o iubire nu iese mereu cum vrei tu.

| Metin2Hidra explică (pentru L2tbx):

Stiu ca nu iese dar poate ca ai dreptate eu sunt cel mai puternic din clasa aproape din scoala pleaca a 8 a si sunt cel mai puternic bine al 2 lea da problema e ca nu stiu ce sau zic

| ŞtefanaTCK a răspuns:

E asa de inocenta iubirea la varsta voastra. day dreaming
Sfatul meu e sa vorbesti cu ea si sa ii spui ce simti. happy
Fara rist nu e nici castig.
Bafta!

| Metin2Hidra explică:

Talent_name

| MariaStancu a răspuns:

In primul rand nu ii arata cat de indragostit esti. Adica nu ii spune ca ai visat-o sau nu o cauta doar tu. Invit-o la o plimbarica sau la patinoar. In afara scolii veti fi muult mai deschisi unul cu celalalt. Daca nu tine de la prima iesire afara mai acorda-i timp. Vei reusi daca nu vei fi prea obsedat. Sau daca esti mai obsedat nu ii arata ca esti obsedat.winking Sper ca te-am ajutat.