| George_Toma_1993 a întrebat:

Sall tuturor.Am 23 de ani si am luat viagra aseara, e normal sa stea erecta si acum? Cum scap de asta ca deja ma doare penisul si sex nu mai pot sa fac? laughing)

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz erectia prelungita nu poate fi efectul pastilei albastre. Infasoara-ti in jurul penisul o punga din plastic umpluta cu gheata pisata. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"In nici un caz erectia prelungita nu poate fi efectul pastilei albastre."

Corbul vorbeste din experienta, pentru ca lui nu are ce sa i se scoale.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Adica sta sculata de 12 ore?rolling on the floor))))

| Kingsley a răspuns:

Eu stiam ca viagra iau mosii de 50 de ani+ ca numai lor nu li se scoala...

| pufipo a răspuns:

Daca e adevarat ceea ce spui, eu iti spun sa te duci la urgente (vb serios si nu fac misto)

| pufipo a răspuns:

Doamne laughing

sa sune la taxi, sa-si puna nu stiu, o haina peste "obect" si sa se duca la urgente sau na, poate vrea sa ramana impotent.
Ma rog, in cel mai rau caz poate sa i se sparga vezica (din ce stiu eu) si dupa o da in altele.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Eşti un dobitoc dacă ai luat! Aveai probleme cumva de erecție?