| dragutzatha a întrebat:

Sallz! deci intr-o vacanta de iarna eu si un baiat vorbeam prin sms si tot vorbind ne-am spus unul altuia "te iubesc" dar nu aveam curajul sa ne spunem asta in fata ci doar prin sms, apoi dupa ce s-a terminat vacanta de iarna nu am prea tinut legatura, iar la scoala noi nu vorbim, dar el se uita la mine cateodata si eu ma uit la el, si nu stiu ce sa cred, ma place sau nu? spuneti-mi ce sa fac! va rog, putina seriozitate; funda!

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Exact ce ziceau si ceilalti. Vorbeste cu elhappy
nu trebuie neaparat sa vb despre,, relatia'' voastra. puteti vb normal ca 2 amici happy

| StaceyG a răspuns:

Iti spun sa inceti sa mai vorbesti cu el la scoala si atunci iti vei da seama daca te place...cred ca te place dar poate e prea timid sa faca primul pas. incearca sa faci tu primul pas si sa il intrebi dac te place.hay nu fii timida.cu tmiditatea nu faci nimic

| StaceyG a răspuns:

Iti spun sa inceti sa mai vorbesti cu el la scoala si atunci iti vei da seama daca te place...cred ca te place dar poate e prea timid sa faca primul pas. incearca sa faci tu primul pas si sa il intrebi dac te place hay nu fii timida.cu tmiditatea nu faci nimic

| IonutBest a răspuns:

Cu seriozitate iti spun sa inceti sa mai vorbesti cu el la scoala si atunci iti vei da seama daca te place

| loolaa13 a răspuns:

Eu cred ca te place dar nu vrea sa fie ceva intre voi ca se va rade pe seama lui... sau poate e prea timid sa faca primul paswinking