| ANA_1141 a întrebat:

BUNA! Am si eu o micuta problema! Imi place de un baiat care eu cred ca si el ma place! Dar nu stiu ce sa fac. Se poarta frumos cu mine vorbim pe mess, dar cel mai des vorbeam la scoala acum ca suntem in vacanta nu prea mai tinem legatura! imi place tare mult de el si nu stiu ce a fac!

Răspuns Câştigător
| emy_9201 a răspuns:

Sincera sa fiu sunt si eu in aceeasi situatie.eu iti propun un sfat:
Cind il vezi online pe mess vb cu el ...si propune-i sa iesiti la o plimbare... apoi vei vedea ce se va intimpla happy

1 răspuns:
| Ramonaaaa a răspuns:

Hellobatting eyelashes!
Daca nu esti inca sigura ca te place atunci incearca sa ii dai tu de inteles pe mess ca iti este simpatic.
Apoi, poti sa il inviti la o plimbare in parc si asa te vei lamuri happy.