| VeeaVeex a întrebat:

Sallz. totul a inceput intr-un spital. era un baiat caruia i-a placut de mine si eu il placeam. am iesit din acel spital. am continuat sa vb pe mess pana intr-o zi cand ma intrdebat daca vreau sa fiu prietena lui si i-am spus ca nu stiu pana la urma i-am spus sami stearga id-ul si sa-mi dea igg. a tecut ceva timp si sia fulkut un alt id si am mai vb cu el pana cand ma intebat daca am iubit atunci l-am intebat 'iar incepi'? si el a spus atunci k nu mie trebuie intrebare asta la alta k a gresit. bun in fine mie imi mai place inca. si cand e pe mess acum vreau sa vb cu el dar nu stiu ce sa ii zic sfaturi va rog!

3 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Pai gandeste-te si tu acum serios...te placea, il placeai DAR l-ai refuzat(si chestia cu stergerea id-ului si igg...nu a fost prea frumos crede-ma). tu ca baiat cum te-ai simti? si acum zici ca vrei sa incepi iar sa vorbiti. pai fa-ti curaj si vezi ce iese dar eu cred ca inca mai tine la tine. bafta!happy

| sandra2012 a răspuns:

Si daca si tie iti place de el si lui ii place de tine, si ti-a si propus sa fiti impreuna de ce nu accepti? Ai un motiv anume, ti-e teama de ceva?

| Crimeea a răspuns:

Ori vrei ori nu vrei,hotaraste-te,ne intrebi pe noi daca sa fii cu el,tu stii,nu ai scris cati ani ai si de ce i-ai dat ignor daca-l placi,doar te joci cu el sau ce? cati ani ai tu? si el? ca sa inteleg atitudinea ta, scuze, dar poate ai dreptate sa-ti fie teama