| VeeaVeex a întrebat:

Sallz. totul a inceput intr-un spital. era un baiat caruia i-a placut de mine si eu il placeam. am iesit din acel spital. am continuat sa vb pe mess pana intr-o zi cand ma intrdebat daca vreau sa fiu prietena lui si i-am spus ca nu stiu pana la urma i-am spus sami stearga id-ul si sa-mi dea igg. a tecut ceva timp si sia fulkut un alt id si am mai vb cu el pana cand ma intebat daca am iubit atunci l-am intebat 'iar incepi'? si el a spus atunci k nu mie trebuie intrebare asta la alta k a gresit. bun in fine mie imi mai place inca. si cand e pe mess acum vreau sa vb cu el dar nu stiu ce sa ii zic sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Incepi asa"buna cf ai putin timp sa iti spun si eu ceva
si incepi. desi team ignorat eu te plac imi pare raw k m-am purtat asa poate mi-am dat seama prea tarziu mai am vreo sansahappy ceva de genu.

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Se vede k lui ii place de tine
trebuie doar sa fi sincera
si sa spui tot ce simti si ce ai simt inainte vb cu el deschis (spune-i k ai gresit k tiai dat seama de tot). si o sa fiti cu siguranta impreuna
ps: daca n te iarta din prima insista asa cum a facut si el atat timpwinking.

| VeeaVeex explică (pentru ignore):

Da e si asta o idee dar nu stiu cum sa incepsadcrying

| IsabelaIssa a răspuns:

Pai daca ti-a placut si iti place, din ce motiv il tot respingi, ca nu inteleg.o.O

| Sn1p3r a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el.Cred ca e momentl sa faci tu primul pas, deoarece el l-a facut, chiar de 2 ori.
Bafta!

| Brittanie a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fi cu el si sa te ierte daca ai fost mai sensibila doar ca nu ai stiut cum sunt relatiile. Bafta!

| Raizen1996 a răspuns:

Mda te blochezi incearca doar sa ii spui ce simti asta e tot ce conteaza pentru el