| zxcv a întrebat:

Acum 2 ore, m`a muscat prietena mea de gat si de obraz! Cum sa fac sa dispara aceste muscaturi, sa nu le vada mama? De vreo 10 min am pus gheata, si acum pun spirt de 70 de grade! Pot sa fac sa treaca mai repede?

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu se vindeca mai repede de o saptamana, orice ai face( poti folosi Lioton gel). Mascheaza cu fond de ten.

| Onn3 a răspuns:

Pune pudra de talc ca sa dispara rosata in cateva ore dar rana tot ramane

| Petrica44 a răspuns:

Cred ca intr-un timp asa scurt, nu poti scapa de rani si semne! Fii atent pe viitor sa nu te mai muste, eventual infasoara-ti gatul in tabla de inox, inainte de te-ai inalni cu ea.

| Dianaㄨ a răspuns:

Nu trece, imprumuta si tu putin fond de ten de la cineva si mascheaza, sau pur si simplu zi-i ca te-ai scarpinat, zgariat, etc.
Am trecut si eu prin asta si mama a reactionat TERIFIANT laughing
Asta e, ale tineretii valuri.
Bafta!:*

Răspuns utilizator avertizat
| defibrilator a răspuns:

Pune-ti zgarda!laughing glumesc, semnele nu o sa dispara cam in 2 saptamani scapi de semne daca sunt "bine" facute

| AndddRu a răspuns:

Si pe mine m-a muscat. si s-au dus in mai putin de ' cateva ore!
Ia-ti un tricou cu gat. si pe muuscatura de pe fata;-?
Ia-ti un pic fard de-al mamei tale rosu, sau creion de ochi [ ruj ].si da-ti putin ca sa para ca iti apare un cos! puppy dog eyes
O dau in S.F. deja laughing :*

| Banncoti a răspuns:

Frate am patit asta,si nu o sa te certe mama ta chiar de loc,o sa faca putin misto cam asa : "ce prietena perversa" sau cv de genu,daca vrei pune pudra de talc, gheata, spirt orice, da o sa vezi ca tot v-a observa, asa ca lasa asa! Bafta.