| Snyper7 a întrebat:

Salut all cine joaca Farming Simulator 2009 Gold Edition? ziceti-mi si mie va implor unde se duc ustensilele pe care le cumpar. scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| BAIATUL a răspuns:

Pai tu dai acolo click pe BUY si ele se aseaza jos langa magazinul de utilaje agricole si tu trebuie sa le iei cu tractorul gloria sau cu ce el iei si le duci in curtea ta de la joc.Mi se pare ca le atasezi cu tasta Q.

2 răspunsuri:
| Snyper7 explică:

Si cum ajung man la magazi zi-mi te rog mult sau da-mi add enecosmin_97

| andreipetricas a răspuns (pentru Snyper7):

Apesi tab si te tr in masinariile care le-ai cumparat......tractor sau...