| MosCraciunn a întrebat:

Salut am 13 ani si de ceva timp cand dorm am vise erotice si o data la o saptamana sau ceva de genu ejaculez in pantaloni si dimineata ma trezesc asa...ce pot sa fac sa nu se mai intample asta? sad

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Nu poți face nimic. Probabil ești într-o perioadă în care hormonii au luat-o razna.
Lol, doar ești Moș Crăciun.
Poți totuși într-un fel să contracarezi prin masturbare, deși nu este un lucru recomandat și ești prea mic să faci asta.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu faci nimic, astepti sa imbatranesti... e ceva normal la varsta ta

| mat31new a răspuns:

Ce se intampla cand un pahar este prea plin? sucul da peste. si ce faci ca sa nu mai curga? il golesti putin.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Asta este fenomen natural si normal. Nu te speria de asemenea ejaculari nocturne. Cu timpul se vor regla singure.

| Oana92 a răspuns:

E normal sa se intampla asa, nu ai nicio problema. Ai crescut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva normal. Daca te vei duce la doctor o sa inceapa sa rada de tine si o sa iti spuna sa mai bagi mana in pantaloni din cand in cand.

| Maravilla a răspuns:

Nimic. eu am in fiecare seara vise erotice si parerea mea ca toti baietii normali au astfel de vise. Dimineata ma trezesc cu madularul tare si nu stiu de ce dar nu imi amintesc ca vreodata sa ma trezesc dimineata si sa vad ca am ejaculate in pantaloni. In orice caz nu ai ce face.