| Panduletz a întrebat:

Am 14 ani si acum 1 luna s-a intamplat ceva, însă mie mi-a plăcut, acum 1 luna s-a intamplat intre mine si un băiat niste "acte sexuale" (nu le pot numi altcumva) mai exact la început imi placea sa ii ating penisul,atat mie, cât și lui,altfel l-am întrebat dacă ar vrea sa ne masturbam impreuna si a fost oarecum încântat si am facut-o, dupa cateva zile am revenit la el. S-a intamplat acelasi lucru. Dar acum oarecum mai diferit.In timp ce ne masturbam (Nu eram in faza de erectie) ne-am pus o intrebare despre sexul oral,altfel dupa cateva minute mi-a facut sex oral,eu am fost satisfăcut, m-a intrebat daca pot sa-i fac si eu, i-am facut si eu, dupa ce i-am facut si eu, ne-am pus in 69 si ne-am facut amândoi timp de vreo 10 minute, apoi am revenit la masturbare! E vreo problema daca am facut asta? Inseamna ca as fi gay?

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

1.Esti prea mic sa faci astfel de chestii.
2.Pai gay esti atunci cand iti plac numai baietii, daca-ti plac si fetele esti bi.Nu inseamna daca te-ai *** cu un baiat esti automat gay, dar deocamdata sunteti micuti, asteptati sa mai cresteti; 3.

| Panduletz explică (pentru Vikaa):

Am.simtit o atracție cand am facut asta.De atunci as vrea sa o.mai fac cu el

22 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Si eu am experimentat astfel de lucruri cand eram de varsta ta, nu neaparat sex oral doar masturbat cu un prieten cand ne uitam la filme porno. nu e poti spune ca esti gay atata timp cat nu manifesti atractie fizica si sexuala fata de un baiat. inca esti prea mic sa iti dai seama de astea. eu sunt gay, am aproapre 20 de ani si vreau sa iti spun ca aveam aproape 17 ani cand mi-am dat seama de orientarea mea sexuala.

| 1q0p2w9o a răspuns:

Si daca mangai un baiat esti gay. Asta e deja mult prea penal de gay, pe deasupra si ilegal. Nu am nicio problema personala cu gay-i, doar ca mi se par scarbosi cand isi exprima atrctiile.

| Vikaa a răspuns (pentru 1q0p2w9o):

Esti prea influentat de popa care nici el nu e stralucit, gay sunt la fel ca orice alti oameni, nu cre'ca ar fi o problema sa-i accepti asa cum sunt, e clar ca ai o problema cu ei ca orice alt homofob rolling on the floor

| 1q0p2w9o a răspuns (pentru Vikaa):

Chiar nu e nevoie sa iti exprimi homifilia. Nu am o problema personala cu homesexualii doar ca nu imi place sa vad cum se exprima in public. Sa o faca in propria intimitate. Nimic altceva nu am de comentat...

| Vikaa a răspuns (pentru 1q0p2w9o):

Fiecare e liber sa se exprime pe unde vrea, ce mai zici de cuplurile straight care se ling pe strada fara un pic de jena, sau aia-s ok, sau gen e ok cand cuplurile straight isi baga limboacele pe strada pana-n gat de fata cu copii si oameni maturi.

| 1q0p2w9o a răspuns (pentru Vikaa):

Nu am zis asta dar gen m-ai omorat cu replica asta si prefer sa nu continuam discutia ca nu duce niciunde gen.

| dani420 a răspuns (pentru Vikaa):

Vai de **** mea...si eu care am citit de trei ori chestia aia, in speranța ca am înțeles greșit. Cum poți încuraja asa ceva? doi copii si au supt unul altuia ****. Si le au plăcut. Iisuse. Pari ca n ai nicio treabă cu porcăria asta, de aia iti doresc ca in viitor când te vei plimba prin parc cu băiețelu/fetița sa vedeți doi scarbosi cum se fu t in cur pe bancă. Sau cum isi băga limbile până n gât. Sa văd cum ai putea explica asa ceva copilului tău. Dacă acum încurajezi porcăria asta

| Plato a răspuns (pentru Vikaa):

Prefer sa vad doi hetero vomitandu-si in gura, decat doi gay tinandu-se de mana.
Acasa la ei sa faca ce vor, dar am si eu dreptul sa nu mi se intoarca stomacul pe dos, iar copiii sa nu ramana traumatizati sau cu idei gresite.

| Vikaa a răspuns (pentru dani420):

Foarte simplu, copilul meu va fi civilizat si educat sa nu fie un homofob imputit.Partea asta cu explicatul copilului nu realizeaza el la 2-3 ani ca aia 2 se iubesc,dar daca e sa ma nimeresc intr-o asa situatie ii voi explica frumos ca asta se numeste iubire si ca suntem liberi sa ne iubim cu cine vrem,sa ne simtit bine alaturi de persoana iubita,dar daca tot m-ai intrebat de copii oare ce ii voi spune copilului meu cand va vedea ca un troglodit violeaza si omoara fete,ce ii voi spune oare cand va vedea animale batute si omorate,ce ii voi spune copilului meu cand va vedea oameni saraci pe strada care n-au ce manca,oare ce ii voi spune in astfel de situatii, esti ca orice religios care i-a spus mami ca e bine sa fie femeie cu barbat in pana mea, te-ai gandit ce ii voi spune copilului meu cand voi merge in spital si va vedea atata tristete si suparare? Fiecare isi educa odrasla cum stie mai bine, dar eu ca viitoare mama imi voi stii educa copilul sa nu iasa un homofob, un sexist imputit.Chill,fiecare se simte bine cu cine vrea, eu daca nu ma simt bine langa barbati de ce as sta cu unul cand pot sta cu o femeie, dar mie imi plac barbatii.Sustin LGBT de cand ma stiu, asa ca iubirea este iubire, doar ca voi la 2 femei lingandu-se va terminati in pantaloni, iar la 2 barbati va da-ti ochii peste cap, asta da ipocrizie.
Ca s-o inchei si sa nu mai scriu romane pe aici fiecare face ce vrea, ce face un cuplu gay face si unul straight, diferenta o face ca un cuplu gay nu pot face copii, dar unul str8 da.

| Vikaa a răspuns (pentru Plato):

Tu chiar crezi ca un copil realizeaza ce se intampla, mai ales 1 bebe, sau 1 la 5-6 ani, dar ca un mic ''test'' ce ai face cu odrasla ta in momentul cand ai afla ca este gay/lesbi, sunt curioasa.

| dani420 a răspuns (pentru Vikaa):

Nu te ambala asa draga mea, ca aici nu i vorba despre religie, despre educație, sau despre ce **** mai insinuezi tu pe acolo. Ii vorba strict despre ce simt eu când aud/văd, etc un "cuplu" de gay. Auzi ca (,) "cuplu" laughing) despre doi parliti care au curu găleată. Tu ești cea care nu înțelege aici, nu eu. Nu ceilalți care ii disprețuim pe mutantii ăia. Dacă te ai găsit din atâtea persoane sa încurajezi cacatu ăsta, sa il accepți, si celelalte, întreabă te prima dată daca ii ceva neinregula la tine, nu la noi. Pentru ca eu ca si bărbat, cu principiile mele legate de relația si de. femeia mea, de demnitatea mea de bărbat, ca până la urmă despre asta ii vorba la un bărbat, nu? Nu gene false, rimel, colanti, si curu spart de către un alt specimen ca si el. Asa, revin. Eu ca si bărbat cu demnitatea pe care consider ca o am față de mine, nu pot accepta sa vad, aud, sau sa ascult astfel de cacaturi. "Iubirea se manifestă diferit", etc etc. Baliverne de ale tale. Ce iubire? Ca un barbat il *** in cur pe altul? Ești bolnavă la cap? Ce educație o sa i oferi copilului tău, sa nu fie homofob când el o sa fie traumatizat de imaginea a doi barbosi cum se ling si isi ating pulele? Tu gândești un pic ce vorbești? O sa fie obișnuit cu ideea unui bărbat si o femeie care se iubesc, se sărută, îngrijesc un copil, etc. Ca mai apoi sa vadă doi barbalai cum se prind de cur si isi baga limbile pana n gat prin parcuri. O sa l înveți că aia ii de fapt iubire? laughing) pai sa ti vad reacția cand o sa vina la 14 ani fiu to acasă cu un barbalau de 30 de ani. "Buna mama, asta i iubitu meu"

| Vikaa a răspuns (pentru dani420):

Copilul meu nu va manca la masa ta, chill bro. Nu cred ca ar fi 2 barbati ce se saruta o problema atata timp cat vad prin parcuri boschetarii cum se pisa de pe banca si-si freaca sula uitandu-se la noi,fetele,mai usor cu orgoliul tau de barbat ca nu ma impresionezi,si voi sunteti prea indoctrinati ca sa va da-ti seama de unele lucruri,daca vine baiatul meu cu un alt baiat,ca **** mea,e viata lui si nu a mea, eu mi-am trait viata, am intemeiat o familie si aia e, le-ai tinut tu lumanarea la cur sa vezi ca-s galeata, calm down boi.Eu sunt destul de normala la cap sustinand atat drepturile omului cat si ale animalelor.
Copilul tau daca ar fi gay/lesbi ce ai face, da nu sa dea satana sa mi-o bagi cu ''il voi educa sa nu se intample asa ceva'' ca ma dai cu cracii-n sus.

| dani420 a răspuns (pentru Vikaa):

Nu, nu va mânca la masa mea. Era vorba despre tine, si despre reacția unei mame cand isi vede băiatu ca ii vine acasă cu un alt băiat, știind ca ei doi se fu t in cur. Dacă tie iti convine treaba asta, ai o problemă scumpo laughing) nu i vorba nici despre impresionat, pentru ca nu am de ce sa impresionez pe cineva pe care nu cunosc. Repet, astea nu is lucruri normale, iar daca pentru tine ii un lucru normal, si nu ai absolut nicio remușcare, niciun sentiment știind ca băiatu tău se fu te in cur, problema ii la tine. Nu te jignesc, ca imi pari o fată ok si deschisa la minte. Da in legătură cu subiectu ăsta, ma lași fără cuvinte când văd ce scrii. Si nu, chiar nu știu ce as face daca baiatul meu ar fi gay. Doamne ferește, ca as intra in pământ de rușine. Nu pentru ce zic alții, ca mi se rupe de ei. Pentru mine. Cum sa mai dorm noaptea știind ca băiatu meu ii afară, are 15 ani si ii gay. În momentu ala poate sa fie cu încă 3 scârbosi de aia de peste 40 de ani, si se fu t in cur reciproc, si ii dau băiatului meu mu ie. Ești normală? Cum sa accepți asa ceva?

| dani420 a răspuns (pentru Vikaa):

Aici nu i vorba despre drepturi draga mea. Ii vorba despre educație. Dacă ți se pare normal ca băiatul tău sa se **** in cur cu unu de 40 care ar putea fi tată so, înseamnă ca ți se pare normal ca si fata ta sa umble din pu la n pu la. Sa ia mu ie la colț de stradă, sa te întâlnești cu vecinii, si sa ti spuna care mai de care ca o văzut o pe fată ta cum ii sugea la unu pu la intr o mașină. Cum se futea cu altul la colț de stradă noaptea. Ca doar na, după spusele tale "ii viața lor, nu a mea. Eu mi am trăit o" laughing. Tristut, nu? happy (nu am dat din burtă exemplul ăsta. Asta se întâmplă cu o vecină de a mea, care are o fată de 13 ani laughing) ) eu zic sa nu mai faci tu pe zâna bună, care ii mereu cu pacea, cu dreptatea, si restul prostiilor ăstora. Uita te in jur, si mai lasă orgoliul ăla, ca nu i chiar asa cum spui tu. "Drepturile oamenilor". Da, drepturi. Dar nu dreptul de a *** in cur băieți de 15 aniwinking ăsta nu i un drept. Ii o porcărie

| Vikaa a răspuns (pentru dani420):

Cum poti afirma o chestie care chiar nu e adevarata,cum sa ia mui,esti ok baiatu? Eu,ca viitoare mama,normal ca o sa vad ce face copilul meu,dar daca el iubeste pe cineva,de ce l-as obliga eu sa iubeasca o femeie,nu pot sa-i ingradesc fericirea, m-as simtii cea mai handicapata mama din lume, daca copilul meu vine acasa cu unu de varsta lui e ok, dar nici cum exagerezi tu, nici un copil baiat de 15-16 ani nu vine cu unu de 40. Tu de unde pana unde dai cu presupusu ce o sa faca fata mea/baiatu' meu.Hai te-am pupat.

| dani420 a răspuns (pentru Vikaa):

Nu scumpa mea, nu te mai ambala asa fara rost. ai spus ca daca o sa vina baiatul tau acasa cu unu de mana spunandu ti ca ala ii iubitu lui, nu ai nicio treaba, ca tu ti ai trait viata. ca nu te bagi in viata lui. de aici rezulta ca la fel si cu fata. ii curva? se fu te de pe o zi pe alta cu cate 5 o data? tu nu ai treaba, ca doar ii viata ei. nu te bagi in viata ei, ca tu ti ai trait o. despre asta ii vorba. nu despre afirmatii, si ce mai spui tu acolo. si da, stai linistita ca niciodata intre jegosii astia gay nu va fi vorba despre jegosi de aceeasi varsta. cu atat mai mult un minor, si unu de 40 de ani. ca doar na. is diferiti, is putini, si vor si ei sa se fu ta putin in curulet, no? happy

| iulianrebelul2452 a răspuns:

Dar ceai simțit cat un băiat Tia băgați in fund?

| iulianrebelul2452 a răspuns:

Dar ceai simțit cand un băiat tia băgato in fund?

| CosminSs657 a răspuns (pentru iulianrebelul2452):

Știu ca intrebarea nu e pentru mine, dar se simte f bine.Si băieții se pricep nai bine sa suga decat fetele.Te doare la început, dar cand te obișnuiești se simte... extraordinar.Am experiență am fost si bottom si top.

| Panduletz explică:

Ce

| anonimasauanonimul a răspuns:

Nu neaparat gay. Daca consideri ca iti plac si fetele si baietii, esti bisexual, sau pansexual daca iti place orice tip de om chiar daca e fata, baiat, transexual si asa mai departe. Sper ca am fost de ajutor!