| shss2022 a întrebat:

Salut! Am 14 ani si mi am decolatat pielea de pe capul penisului ca mai apoi sa il ating. Am simtit o senzatie satisfacatoare dar m-a piscat in acelasi timp si acum nu si mai revine, astept de 40 de min si mai are o particica mica pana sa se ridice pielea inapoi pe el de tot, ce sa fac? Sa ma masturbez?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu sa te masturbezi dar, zilnic incearca sa decalotezi pielea de pe capul penisului si sa te speli cu apa calda si sapun. In acest fel te vei obisnui si va fi bine si pentru tine ca baiat si pentru penisul tau.

| Dani211 a răspuns:

Trage de piele, încă nu e elastică la maxim

| Alexxx2684 a răspuns:

Poți sa încerci