| Anonim000045 a întrebat:

am o mică problema...
Cu ceva timp in urma am avut o relație sexuală cu o fata, care nu s-a dus la bun sfârșit... deoarece mie pana in Acel moment nu mi se decolata penisul, dar acest contact sexual a fost mai putin lubrifiat și când am introdus penisul mi s-a decolatat cam forțat și mi s-a crăpat pielița din partea de sus a penisului și mi s-a decolatat pe jumătate...
E un lucru normal ce mi s-a întâmplat sau e ceva grav. Menționez ca am avut câteva dureri când mergeam la toaleta... acum au trecut câteva zile și nu mai doare atât de tare dar e un pic umflat capul penisului( pielița) va rog vreau răspunsuri serioase...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aADI a răspuns:

Mai așteaptă o săptămână, să vezi cum mai ești, și la mine decalotarea a fost foarte grea la inceput, acum când doarme se decalotează aproape singură, când e tare câteodată se decalotează câteodată nu. Eu zic să accentuezi curățarea lui, spălare zilnică apă caldă, încerci să-l decalotezi manual, nu forța prea tare. Dacă în 2 săpt nu trece umflătura și n-ai succes in decalotare atunci trebuie să mergi la urolog.

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu e nimic grav, dar nu prea inteleg de ce nu ai fost la medic sa rezolvi fimoza, si faceai sex dupa aceea. Puteai sa ai o experienta atat de penibila, incaf faceai o trauma si ramaneai impotent. In fine, mergi la urolog, sa te rezolve, si apoi vezi daca mai e dispusa fata sa iti dea o a doua sansa.

| Anonim000045 explică (pentru minrest):

Nu e vb de fata ca cu ea am ani de relație și nu a zis nimic a înțeles... eu ziceam ca nu s-a dus la bun sfârșit pentru ca nu am rusit sa termin seara de sex... era și prima data

| minrest a răspuns (pentru Anonim000045):

Mergeai la urolog si nu era nici o problema. Actul sexual nu e tratament pentru fimoza. Mergi la urolog si te rezolva imediat.

| Anonim000045 explică:

Chiar am nevoie de un răspuns și vreau sa știu dacă i s-a mai întâmplat cuiva și ce a făcut...