| AndrewJohnson a întrebat:

Salut,am 16 ani si vreau sa aflu raspunsul la urmatoarea intrebare big grinaca ma masturbez macar odata maxim de 2 ori pe saptamana ar avea ceva? adica imi este frica sa nu imi dispara pofta de sex sau sa nu mai simt nimic atunci cand va veni momentul sa fac sex cu o fata.Dar din pacat nu voi gasi niciodata raspunsul concret la aceasta intrebare... deoarece multi spun ca e bine, multi spun ca nu e bine, nici nu mai sti dupa cine sa te iei.Ori e bine ori nu e bine? ma poate afecta sau nu cu ceva?

4 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

O laba la momentu potrivit, face minuni, da sa iti faci un oicei din asta nu e bine.
cand ejaculezi, elimini minerale, proteine si alte chestii de care ai nevoie in periaoda de crestere, deci r fi mai bine faci laba cat mai rar

| MrAlex a răspuns:

Nasol daca va masturbati asa des

| Chriistos a răspuns:

Pofta de sex nu dispare.

| eriksim311 a răspuns:

Ascultama pe mine
nu are nimic daca te masturbezi de vreo 5 ori pe saptamana
eu ma masturbez de 10 ori pe zi si nu am nimicrolling on the floor

acum serios ma masturbez de vreo 1-2 ori pe zi si nu am nimic nu iti fa problemewinking