| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani, acum ceva timp am intalnit o fata am participat la o activitate cu scoala, infine am ramas prieteni si pe fiecare zi cand ma intalneam la scoala cu ea ma saluta daca nu o bagam in seama imi zicea(mai in gluma) ca nu o mai bag in seama, si asa vreo cateva saptamani tot ne salutam chiar se baga in discutie cu mine (eu eream mai retras), eu am crezut ca ma place, si i-am cerut nr.de telefon, DAR >surprizareactia ei a fost "ca pentru ce imi trebuie"

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,cum pentru ce iti trebuie? Sa vorbiti si voi,sa iesiti la un film,o cafea,e greu sa-i spui ca ti-e simpatica?
Cere-i si ID-ul,daca-ti place de ea,si spune-i sa nu mai fie asa salbatica,poftim, o bagi in seama, doar vorbele sunt de ea?

| Roxxxannna a răspuns:

Pffstraight face nu te lua dupa ea oh go on da`o la o parte te-a indus in eroare tu fiind si mai timid/retras. oh go on ai crezut orice. eu zic sa nu mai porti discutii cu ea :* si sa nu te mai bazezi mereu doar pe comunicare. daca ti-a zambit odata si a vorbit cu tine nu inseamna ca ai si atras`o cum ai vrea tu happy. off succes:*

| Adrianoss a răspuns:

Continuare(Nu stiu de ce nu sa postat toata)
"

| Adrianoss a răspuns:

"

| Adrianoss a răspuns:

Continuare: Cred ca nu am posat cum trebuie...
"