| RăducanuConstantin1 a întrebat:

Salut,am 17 ani si am o intrebare legata de penis.Este vreo problema daca penisul meu este super tare? Gen cand este sculat este greu de manevrat si cand sta in lenjeria intima si ies afara se vede destul de urat prin pantaloni, se vede ca si cum as avea o minge de ping-pong in pantaloni.Ce as putea face sa fie manevrabila si putin mai moale?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste suspensorul sau o lenjerie intima de tipul boxer. Nu prea exista nicio alta solutie sau metoda prin care sa poata fi mascata starea forma si marimea penisului, mai ales in cazul in care te imbraci cu pantaloni stramti. big grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bucura-te acum de ea. Mai tarziu ai vrea sa-ti mai stea asa.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce face. Totul este normal. Fii mandru ca ai o asemenea scula.

| Swae a răspuns:

Stiam de transexuali ca isi trag organele genitale in spate, intre fese si le lipesc cu scoci.

| RăducanuConstantin1 explică (pentru Swae):

Fix asta aveam de gand sa fac