| Kolors a întrebat:

Salut.Am 18 ani si mi-e rusine sa fac dragoste cu prietena mea.Adica nu stiu cum sa-i zic ca vreau sa facem sex.Suntem in relatie de cateva saptamani.Ea e genul ala de fata mai cuminte, la fel si eu de fapt laughing Funda big grin

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pai asteapta pana incepeti sa va cunoasteti, pana incep sa apara niste sentimente intre voi (nu doar simpla simpatie) si pana construiti impreuna o relatie bazata pe respect in care sa existe intimitate. La varsta voastra, mai ales ca ea probabil e virgina, ar trebui sa dureze, undeva intre 8 luni (daca sunteti foarte foarte libertini si dezinhibati) si cam 2 ani (daca sunteti timizi).

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cititi impreuna despre, si apoi faceti deocamdata doar Petting! Mare atentie la igiena manuala si locala! Mai tarziu, dupa vreo 6-8 luni, eventual, si daca ati trecut de bac, puteti incerca. altii spun ca e ideal abia la 21 de ani pentru ea.

| OldSoul a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui nimic.
Trebuie s-o exciti cat mai mult, si in felul acesta in scurt timp o vei aduce unde vrei.
PStongueoate ar trebui sa mai astepti putin, daca zici ca sunteti impreuna de cateva saptamani (ma gandesc ca te referi la mai putin de o luna) deci ar trebui sa aveti cel putin o luna jumate, doua de relatie, asta daca zici ca e fata mai cuminte ea asa.

| Maly29 a răspuns:

Cine a spus ca trebuie sa-i spui.
Tu trebuie sa-i induci, sa o faci sa-si dorească, respectiv sa te dorească. hai ca nu e greu

| Brigitta24 a răspuns:

Totul vine de la sine nu sa ii zici pe fata ''vreau sa fac sex'' laughing mai ales ca este o fata cuminte are nevoie de timp sigur si ea este mai rusinoasa... linisteste-te o sa vine si timpul cand o sa faceti...iar dupa aia zilnic laughing

| Katerinacati a răspuns:

Pai, dupa mine cand sunteti gen numa voi doi in dormitor habar nu am, sa o incepi sa o exciti foarte tare, si gen sa i dai de inteles ce vrei, bafta!