| ciotori a întrebat:

Am o problema,am o relatie de cateva luni bune si nu stiu ce sa fac nou in ea,sunt baiat,vreau sa fac si eu ceva nou nu doar sa imi sarut prietena si sa iesim,adica si cand iesim chiar daca ne sarutam sa o facem intr-un mod mai interesant,ceva nou, acel ceva!

3 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Buna. Ce zici daca relatia ar avansa? Adica sa faci dragoste cu ea, insa sa aveti o relatie cat de cat stabila.

| Lorena7712 a răspuns:

Incearca sa fi mai glumet. Fa glume dar nu exagera cu ele. Bucurati-va de relatia pe care o aveti big grin

| ciotori explică (pentru Lorena7712):

Sunt o fire foarte glumeata si mistocara si se bucura cand glumesc, chiar i place, dar a spus ca vrea sa evolueze relatia si sa facem si altceva sa nu ne plictisim(exclus sex e mai mica cu 2 ani decat mine si nici nu vreau sa se simta obligata)