| ***Dolce*** a întrebat:

Salut.am 19 ani si de la o vreme in coace imi apar pe umeri, spate si fata -COSURI. m-am saturat de ele.am auzit pareri ca adica,, ar trebui sa-mi incep viata sexuala,, Poate asa e virsta, sau alta e cauza? ce spune-ti.multumesc mult!

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

E UNUL din motive, acela c-ar cam trebui să-ţi începi viaţa sexuală, dar nu este nici pe departe singurul.
Oricum, multe coşuri la vârsta asta apar pe fond hormonal (care printre altele se reglează prin sex).
Salut!

| AdY a răspuns:

Eu am 13 ani si am cosuri pe spate si pe mini. Mai multe cosuri de citi baieti ai vazut tu in viata ta. Am de la 12 ani acesta probleme cu cosurile. La unii apar cosurile la 13 ani la altii la 18, 19 depinde de organism dar nimeni nu trece fara cosuri.

| A_1809 a răspuns:

Nu neaparatlaughing). Mie de exemplu imi apar de la soare cosuri pe spate.Cum stau 2 minute la soare imi apar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e necesar sa incepi viata sexuala pentru ca apar cosuri e minciuna asta e etapa vietii in care ies porcariile astea d cosuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! mai esti virgina la 19 ani? Bravo! Fii mandra! Foarte rar gasesti o fata virgina la 19 ani...In ziua de azi majoritatea fetelor de 12-13 ani isi incep viata sexuala