| anonim_4396 a întrebat:

am 22 de ani si sunt singur, adica nu am mai avut pana acum o relatie. Credeti ca este o problema? Sanse am avut doar ca nu sunt genul de baiat care se imprieteneste cu o fata de care nu ii place. Vorbesc de toate cu ele dar daca fata vrea ceva si mie nu imi place de ea, atunci nu ma bag intr-o relatie. Am eu o problema sau este ceva normal? Desi stau intr-un oras destul de mare (TM) nu gasesc o fata potrivita pentru mine. Multumesc!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti selectiv si ai standarde inalte dar nu vad vreo problema.
Este felul tau de a gandi si de a vedea lucrurile,de ce deodata simti nesiguranta?
Crezi ca te-ai fi simtit mai bine daca pana acum numarai in palmares cateva relatii ratate? Eu cred ca nu.
Nici sperante false n-ai vandut,nici iubiri mincinoase,nici nu ai adus nimanui durere gratuita,consider ca ai fost si esti foarte corect.
Gandesti matur si nu te implici intr-o relatie doar de ochii lumii,plus ca te protejezi si pe tine si pe fetele care te-ar place de complicatii inutile!
Continua pe drumul pe care ai pornit,nu au intrat zilele in sac,nici nu ti-a trecut timpul.
O gandire matura va duce la o alegere matura si, in final, la o relatie fericita.
Ti-o doresc din tot sufletul!

4 răspunsuri:
| Krissu9500 a răspuns:

Ai 22 de ani si nu ai mai avut prietena? :o mi`e prea WOW sa ma gandesc ca mai esti virgin la anii astia laughingda nici primul sarut? rolling on the floor

| Bimmer a răspuns (pentru Krissu9500):

La sarut nu se pune problemahappy dar de virgin...sunt inca virgintongue

| Daisylutza a răspuns:

Stai linistit, chiar nu este o problema. Faptul ca nu te implici intr-o relatie in care nu te-ai dedica 100% confirma faptul ca esti mai exigent cand vine vorba de relatii si ca iti protejezi sentimentele.Numai pentru ca nu ai avut pana acum o relatie nu inseamna ca nu vei avea sau ca nu vei gasi fata potrivita.Gandeste-te ca probabil aceasta''fata'' este intr-o situatie similara tie in momentul acesta.Deci succes si sper sa gasesti pe cinevahappy

| Bimmer a răspuns:

Va multumeeeeesc pentru raspuns. Am sa tin cont de sfaturile voastre:*