| aHaHa_3297 a întrebat:

Salut.Am instalat Ardamax Keylogger..., cautand un hack pentru un anume joc. Am downloadat Malwarebytes' Anti-Malware, am scanat tot computer-ul, mi-a detectat 3 Spyware, am dat remove la toti, apoi restart la comp.Intrebarea e, cei de la care am luat keylogger-ul au aflat vreo parola sau ceva?(nu m-am logat nicaieri). Funda...whistling, mersi.Scuze de categorie! =D

Răspuns Câştigător
| adita32 a răspuns:

Avand in pc un keylogger e posibil sa se afle tot.da si parole.am si eu o intrebare can ai scanat ai avut un scaner cu licenta sau era in trial? daca era in trial mode poti sa fi sigur ca inca pc tau ste infectat.iti recomand eset nod 32. /.e cel mai bun de pe piata si in modul trial lucreaza ca unul platit si face tot ce ai nevoie