| Petrika_5696 a întrebat:

Salut am inteles ca faina care o face :viermele de carie:acela care roade lemnu este foarte otravitor este adevarat sau nu puteti sa-mi spuneti?

Răspuns Câştigător
| getutageo a răspuns:

Nu caria este otravitoare ci sunt alte gaze care se hranesc tot cu lemn ( nu stiu cum se numesc:") scuze ) elimina o substamta toxica care afecteaza inima si plamanii

3 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Tu faci caterinca sau vorbesti serios? Daca faci caterinca,ai reusit, iar daca vorbesti serios, las-o balta, viata e frumoasa happy dar totul depinde de tinewinking asa ca lasa prostiile!

| evelina_8943 a răspuns:

Mai, daca tot vrei sa te omori, aruncate de la etaju 10 laughing PS eu credeam ca te-ai sinucis demult rolling on the floor

| Schoompika a răspuns:

Doamne,da eu credeam ca te-ai sinucis deja=]], doamne ce prost mai potifi! Hai ma, lasane cu porcariile astea sh du-te la culcare(sau un sfat mai bunbig grinu-te sh impuscate!)