| steluta_7203 a întrebat:

Salut am nevoie de ajutor; Azi am fost la frigarui cu prietenii si cam la sfirzit niste baieti printre care si unul care cam imi placea, au stat cu noi apoi s-a apropiat de mine si vorbeam(vorbea asa de dulce de sincer in cit mama indragostiyt,) Cin au plecat m-a sarutat (pe obraz) >A fost super ce sa fac? CUM ar trebui sa procedez daca m-am indragostit de el. Credeti ca n-ar fi nimic daca las invitala in oras (cu motivul sa mai vorbim)? Sau ce ar trebui sa fac? Va rog sfaturi.

Răspuns Câştigător
| marius5600 a răspuns:

Daca tu ii spui asa pe fata ca esti indragostita e cam naspa ca nu ii cunosti intentiile. Incearca sa il cunosti mai bine si nu il invita tu in oras ca e ridicol si dai semne de disperare. Fa o cheste de genul intilnirii intimplatoare prin intermediul prietenilor. Stai de vorba cu el si vezi ce ii poate capul. BAFTA

8 răspunsuri:
| itarkan a răspuns:

De ce toata lumea are impresia ca numai baiatul e cel care trebuie sa sune? Oricare din voi poate lua initiativa, si sa se impuna. Pe parcursul relatiei(daca va exista una) vei observa ca acest lucru ajuta mult la bunul mers al lucrurilor.

| SiMpLa a răspuns:

Asteapta sa fi invitata de el

| Missbabydoll a răspuns:

Eu zic sa mai astepti sa vezi daca te cauta el daca nu il poti cauta tu. Nu se mai poarta de ceva timp ca numai baiatul sa invite fata in oras. Si in plus ce ai de pierdut? Dar sfatul meu e sa mai ai putina rabdare poate te cauta el, daca nu pui mana pe telefon si stii ce ai de facut

| iverson a răspuns:

Sa fii indeiferenta si te cauta el.
Apropo, tu ai foarte multe probleme poate cei de pe TPU nu te mai pot ajuta si ar trebui sa consulti un psiholog.

| adryanna_7314 a răspuns:

Eu zic s mai astepti putin... daca nu face primul pas dc s nu incepi u? c e cu comunismul asta pe capul vostru, ca un baiat sa faca primul pas? poate ca baiatul este mai timid...cine stie?

| ionela8822 a răspuns:

Lasa-l sa te caute happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca tu sa faci rost de id -ul lui, Daca-l ai ai e si mai bine, intra in vb cu el, intreaba cand mai mergeti la o plimbare, la suc, la "frigarui"(dar nu insista, e posibil sa nu iasa asa cum vrei)fa-l sa banuiasca ceva... Daca sentimentul e reciproc totul va fi ok baftahappy

| pysy29 a răspuns:

Firesc ar fi sa il lasi sa te caute pentru ac daca simte ceva pentru tine te va cauta dar daca a fost o idila de-o zi nu te va mai cauta asa iti dai seama daca tine catusi de putin la tine sau nu