| tueusirestullumii a întrebat:

Buna TPU.
Sa incep.
Am intalnit cu un baiat, eram la un colt cu cateva fete si atunci a trecut el cu fratele lui si cu un prieten.Mie imi placea de el de ceva timp dar eram cu altcineva si nu puteam face nimic, trecea de multe ori pe langa mine si eu eram cu prietenul meu dar ma uitam dupa el.Pana in ziua aia cand eram la colt cu acele fete iar ei au trecut, atunci m-am decis ca o sa fac tot posibilu sa fiu cu el, si prietena mea cea mai buna a vrut sa se cumbine cu frateso dar si ea avea aceiasi problema aveam prieteni aman2..in'fine.,Am asteptat si seara am avut o cearta destul de aprinsa cu prietenul meu (P.s nu vreau sal numesc iubit) iar apoi ne-am inpacat defat el asa credea,a doua zi eu cu prietena mea ne-am dus la un prieten comun si i-am cerut numarul de tel la baieti aceia iar eu,i-am zis ca,cred ca m-am indragostit si vreau sa fiu cu acel baiat, iar prietenul acela (comun o sa-l numesc Dani chiar daca nu-l cheama asa pentru ca nu vreau sa dau nume.) iar Dani.a zis "-OK o sa incerc sa te ajut cu ce pot" iar prietena mea a zis "-pai dar si eu vreau sa fiu cu frateso". (Dani-cred ca cu tine o sa fie mai greu dar incercam). apoi l-a sunat pe baiatul ala cu care vruiam sa fiu eu (aveam niste fluturasi in stomac) el a raspuns apoi Dani (-Ai iubita? ) El:Nu de ce?, Dani: a si nu vrei sa iti faci? EL: pe cine? Dani: Pe fata aia care ai vazut-o aseara pe Daly.(Daly eu sunt ). El: nu stiu. Dani: hai ma zii ca trebuie sa-i spun raspunsu tau. El: NU STIU, hai ca vorbim veniti pe la mine. (Dani sta langa baieti aia defat langa bunicasa ca iei stau in alt oras noi stam intr-un sat si asa e problema intre noi) In fine am terminat conversatia si am mers pe la ei. acolo am stat ce am stat toti la poarta si fratele la baiatul ala de care imi place mie a zis sa intram in casa..am intrat iar acolo am vorbit. dupa Dani a zis ma vreti sa stati cu fetele astea (Ei:Ne mai gandim) Dani:Voi vreti sa stati cu ei. Noi : Ne mai gandim. Ne-am gandit ce ne-am gandit apoi am zis da toti. a fost totul minunat.(eu vam zis pe scurt nu va mai povestesc detaliu cu detaliu ce am facut in continuare.,, a da nu va ganditi la prosti nu s-a intamplat nimic de genu) apoi el nu stiu s-a apropiat de mine si m-a sarutat parca traiam un vis i-am zis la prietena mea sa imi dea o palma ca visez eram super fercita, timp de 4 zile totul a fost super a fost cele mai frumoase zii iar apoi nu mai vorbisem cu ei de 2 zile eu imi pierdeam orice speranta,iar in una dintre seri m-a sunat el,m-a intrebat unde sunt ce fac, am vorbit apoi prietena mea trebuia sa plece la o matusa dea ei iar atunci eu ma simteam singura incepusem sa nu mai vorbesc nici cu el. Dupa cateva zile ne-am despartit am stat o zi dar nici o zi n-am stat despariti apoi nea inpacat un prieten dea lui totul a fost frumos pana cand a inceput sa ma ia la misto. Vorbea de o prietena de-a mea iar pe mine ma deranja iar apoi a inceput sa se comporte frumos cu mine, iar dupa doua zile ne-am despartit iar din cauza acele prietene ale mele ca nici asa no mai pot numi ea are o sora iar a cea sora a iei ia despartit si pe prietena mea de iubitul ei.2 nesimtite, acum noi nu mai vorbim cu ele dupa ce ne-au facut, dar eu cu acel baiat nu ne-am mai inpacat nici acum si au trecut 2 saptamani si 5 zile,Nu stiu ce sa fac vreau sa ma impac cu el dar el nu mai vrea el acum nu mai e aici a plecat la oras, a zis ca nu are pe nimeni.Ce fac >? cum fac? sa ma impac cu el sunt disperata nu stiu ce sa mai fac, am pus o prietena sa vorbeasca cu el. dar.
Dati-mi voi sfaturi. ce sa fac?
Va rog nu ma luati la misto si nu lasa-ti comentari rautacioase ca nu ma ajuta cu >nimic.
Fundaa...

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca tipu n mai vrea sa Fie cu tine -Ai fost doar o experienta pentru el si atat! O bunciune ca el nu va duce lipsa de Puicute stai lina. Uitat-te in Ograda si vezi ce ai pierdut. Oricum meriti asta pentru ca si tu ai dat cu picioru lu fostul pentru un dute-Vino...Aiurea Gandire ai :-p!

| tueusirestullumii explică (pentru Danysan):

Daa... eu nu am dat cu picioru nimanui fost a dat cu picioru...Dar de unde sti tu ca el e bunaciune? si cat despre fost el a dat cu picioru, a fost un nesimtit si vorbea urat si in + doar vorbele erau de el., spunea te iubesc prin mesaje si fata-n fata parca eram 2 necunoscuti.

| Danysan a răspuns (pentru tueusirestullumii):

Deoarece si Pt ca nu e o Regula ca baietii trebuie sa faca ei intotdeuna Dulcegariile. Puteai si tu sa ai dai una in barba la animal sa se trezeasca la Realitate -Ca sa observe ca are langa el o Buburuza nu o Gluga de coceni.Ce sa va fac daca nu Comunicati si nu va spuneti direct ce va deranjeaza.Cat despre afectiune -E o mare Problema in Ziua de azi -Voi fetele cand iesite cu iubiii sa zic asa -mai chemati si vreo 2.3 Pretene ca asa e mai marfa -Pai proost o Fi ala sa te sarute de fata cu atatea curioase -E de prost gust.Trebuie intr-o relatie sa ai si clipe de Intimitate si de Tandrete -Nu toti baietii pot sa Isi arate Sentimentele in vazu Lumii!:-p.

| tueusirestullumii explică (pentru Danysan):

Am fost la intalnire doar o data cu prietena mea atunci cand a fost si frateso iar prietena mea statea cu fratesoo.

4 răspunsuri:
| tueusirestullumii explică:

P.s imi cer scuze pentru greseli dar ma grabeam.