| flolicikanca a întrebat:

am o dilema va rog ajutati-ma fostul meu prieten m-a sarutat cand am plecat de la scoala eram cu o prietena si ea nu mi-a spus ca e in spatele meu da eram sigura ca nu ma mai iubeste eu chiar tin la el :-x da ne-am despartit dintr-o neintelegere si dupa aia el a avut o prietena si acum s-au despartit oare ma mai iubeste si mai vrea sa fie cu mine si daca ar fi asa sa accept sa fiu iarasi cu el? fundita:-x va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Mademoiselle a răspuns:

Daca te-a sarutat inseamna ca simte ceva pentru tine este logic si normal :X Cu siguranta ca asteapta un raspuns de la tine, prin sarut el ti-a spus ca vrea sa va impacati... Gandeste-te daca crezi ca mai merita o sansa relatia voastra si daca da lamuriti acea neintelegere ca sa nu mai aveti discutii pe parcurs din acea cauza! Succes te pup :*:*:*

| SabbySabbynutza a răspuns:

Buna:*:*.Eu cred ca inca tine la tine.Ar trebui sa mai astepti putin sa vezi cum se comporta daca gestu se repeta sau iti da altfel de gesturi ce iti arata ca te iubeste, zic sa nu te grabesti.Te pup si asta e doar sfatul meu daca vrei il asculti daca nu nu. Sper sa te fi ajutat!:*:*