| Flav1us27 a întrebat:

Salut, am o intrebare. Am invitat o fata sa iasa in oras cu mine, dar nu stiu unde sa o duc. Imi puteti da niste sugestii?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu,nu o intreba unde vrea,nu o intreba ce vrea, esti barbat man ce naiba ca barbat tu hotaresti totul, i spui maine ne vedem la ora x in centru, acolo bei un suc cu ea orice lucru, vorbesti cu ea, o privesti non stop in ochii, daca in primele 4 minute da senzatia de grabire, indiferenta, nepasare, nu te agita nu te place mergi inainte asta e flavius, apropo nu fi disperat fara relatie, ma placi, complimente tampite, replici de 2 banii da, esti mascul nu uita asta,un mascul nu se agita este indiferent nu priveste in jos, tine mereu privirirea sus, stie sa vorbeasca, stie sa conduca e nr 1, e barbat

6 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Nu conteaza, la o plimbare, la biliard, oriunde va puteti distra. unde mergeti nu conteaza asa mult, conteaza cum te porti tu si cat de bine stii sa dispui o fata. daca zambesti si esti fericit va reactiona si ea la fel. daca esti mohorat si pesimist se va plictisi. asa ca intelege ce conteaza cu adevarat.

| Armenianeek a răspuns:

La primarie smug

| Iridescent a răspuns:

Cel mai indicat primadata e undeva mai linistit.Intreaba-o cei place si unde-i place.Frumos ar fi la o prajitura, daca-i plac prajiturile. Oricum daca te placehappy nu conteaza asa mult peisajul, s-ar putea sa acaparezi tu toata atentia.Succes!

| numainteresezideloc a răspuns:

Plimbare prin parc, un restaurant, un film

| Anonimaaaaaaaaaaa69 a răspuns:

Du-o la un restaurant sau intr-un pub, poate prin parc o plimbare ar fi draguta.

| Mihai_Barbu_1996_2KSX a răspuns:

Intr-o carciuma la o bere sau poate la un restaurant din centru.