| Tany a întrebat:

Am o intrebare asa mai delicata, rog parerile atit fetelor cit si a baietilor : Ii provoaca oare dureri sexul in prima data unei fete virgine? mersi anticipat, astept pareri. Dau FUNDA+VOT!happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| LeuTz a răspuns:

Indiferent cat lubrifiant ai folosi, cat de tandru vei fi, atent etc tot o va durea

| Girl a răspuns:

Pai da.O doare.La unele fete durerea este mai mica, iar la unele fete este insuportabila.Depinde si himenul fiecareia.La unele este mai elastic, iar la altele nu.

| SmoKKe19 a răspuns:

Depinde de fiecare...prietena mea mi-a zis ca e o durere suportabila...dar este laughing

| BeBe_9214 a răspuns:

Aleksutzu stai chill ca nu e o durere de placere happy Numai in cazul in care e masochistahappy. Si durerea depinde de himenul cum e. Dar mult depinde si de baiat daca stie cum sa te dezvirgineze. Oricum poate sa te doare foarte tare sau chiar deloc. Insa nu te speria ca fiecare e diferit.

| piticdulce a răspuns:

Mie aproape mi'au dat lacrimile.a fost o durere insuportbaila.Acum sa nu te sperii depinde de himenul fetei.