| Aalinna a întrebat:

Am o intrebare happy
Cîteva luni in urmă mam despărțit de prietenul meu.Tot eu am refuzat la el...în primele săptămîni era foarte suparat pe mine
Apoi am inceput sa -mi dau seama ce pierd me-am cerut scuza dar din pacate nu ma scuzat )
Apoi am avut probleme cu sănatatea și am stat in spital ultemele săptamini de inaintea vacanței. Dupa vacanța ne-am întinit și vorbea cu mine normal ma socat acest lucruu deoarece se comporta foare rau cu mine inainte de asta.
Acum ne comportam normal dar totusi mai mult ceva ca prieteni daca si pina acum doreste si ma faca geloasa ori ma cuprinde credeti ca mai simte ceva pentru mine?

3 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Offff.cel mai sigur este sa discuti cu el direct sincer fara patima la o cafea toate astea daca iti refuza intalnirea si discutia ai deja raspunsul daca va intalniti atunci discuta sincer tot si trage concluziile si tu si el

| Djlsghtnquuw a răspuns:

E greu sa iti dai seama, poate o vei face pe parcurs. Poate vrea sa va impacati, sa vezi ca e ok. Asteapta sa vezi, nu te pripi.

| Azµre a răspuns:

Eu zic să vezi mai departe de viața nu te mai uita la trecut ce a fost a fost!