| SmallSmile a întrebat:

Eu m-am despartit de prietenul meu acum prin iunie si m-am bagat cu prietenul lui cel mai bun in noiembrie (acest lucru nu la deranjat) Desi cu fostul ma intelegeam de minune, adica nu ne comportam ca un cuplu, dar era foarte atent pe langa ca canta pian (ceea ce imi place la nebunie) mi-a dedicat o melodie, am fost prima lui prietena.Eu am 1.75, iar el are 1.60.Asta nu m-a deranjat cu nimic, ba chiar vedem chiar foarte frumos acest lucru la el.Inainte sa ne despartim a devenit brusc a devenit rece si distant, nu puteam sa-i spun ceva ca se supara imediat, desi m-a intrebat daca devin geloasa usorsi eu i-am raspuns ca da, ca asa si este.De o luna (cand a aflat ca stau cu prietenul lui cel mai bun) pe el la tratat normal, adica nu se vedea ca-l deranjeaza sau ceva de genu acesta.Pe mine, mereu gasea cate un lucru sa zica despre mine, ca-s urata ca-s inculta si alte chesti din astea.Si de fiecare data cand il intreb daca este suparat pe mine, da ochi in jos, partea stanga si she fereste sa se uite la mine.Recent s-au cercat, si miez de probleme eram eu, ma cam deranjat si s-a terminat cu o cearta.Fostu ca sa ma faca geloasa a incercat sa iasa cu o fata, dar aceasta la refuzat.Acum toti baieti ii spun ca a fost pr**t si id*ot ca s-a despartit de mine.
Si nu stiu ce sa fac, vreau sa impac ambele tabere si sa refac prietenia dintre cei doi.Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eu zic sa nu fi cu niciunul. Sau sa fii cu primul, dar eu zic ca e prea mic de inaltime. Ceea ce trebuie sa faci e sa nu fi in niciuna dintre tabere, ok? Sper sa mai pui astfel de intrebari ca sa te pot ajuta mai mult. Succes!

| SmallSmile explică:

Am sa incerc treaba asta...multumesc mult si cred ca am sa mai pun big grin