| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare! daca dau beep din strainatate in romania pe mobil ma taxeaza? prietena mea spune ca o taxeaza pe jumatate din convorbire atunci cand da beep, este adevarat? multumesc...

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu se taxeaza niciodata, indiferent de unde dai.

| ceco a răspuns:

Te taxeaza doar daca te prinde casuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In niciun cazwinking. Beep-ul nu se taxeaza niciunde.

| indiangirl a răspuns:

Nu...nu te taxeaza!

| tinaya a răspuns:

Daca dai decat beep nu are cum sa te taxeze atata timp cat iubita ta nu-ti raspunde. Da esti taxact daca iubita ta din Rom. te suna si ea este taxata dar la tarif normal.Asta numai in cazul in are ai roamingul activat.