| alexrebeluSMECHER a întrebat:

SALUT am o intrebare si sper ca ma puteti ajuta!
am dat limbi la o fata si ma intrebam daca pot contacta vreo boala asa! ok ast raspunsurile voastre mersi

Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

Am o veste proasta! Da poti lua boli si prin sex oral. Dar nu exista "protectie" pentru asta. Doar sa fie o tipa curata si sa o cunosti. Altfel...

| alexrebeluSMECHER explică (pentru Iunona):

Ook o sa fiu mai atent data viitoare merci

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti lua boli, depinde cat de curata era fata

| darrio2007 a răspuns:

Da.Poti lua limbicita. Daca nu a fost curata.

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Ma rebel smecher, da' tu dai limbi la toate fofoloagele de pe drum? Alegeti si tu fetite curate pentru asta.
Si da, poti contacta boli.

| pur3style a răspuns:

Mai nou se numeste sex oral si da poti contracta anumite boli, si se poate face si cancer in gat de la sex oral...in fine asta daca esti u bun la suflet si mai dai limbute inca vreo catorva fete care pot fi infectate cu virusul HPV, ai si u grija cu cine mai faci prostioare, cu totii facem dar cu cine trebuie happy si nu ar trebuie sa-ti faci griji momentan dar altadata fi sigur ca faci cu pers potrivita, have a nice day!

| alexrebeluSMECHER explică (pentru pur3style):

OOk o sa fiu mai atent data viitoare thanks