| rzcl21 a întrebat:

am o prbl : am un coleg care se tot uita la mine vb multe si pe messenger si de cateva zile la telef, cand sunt in preajma lui mai ma loveste cateodata dar foarte incet imi da cu plama peste umar, imi zice ca ma place dar faza e ca amandoi aveam relatii serioase adica cel putin pentru mine! ce ziceti? cand sunt langa el se uita fix la mine ma priveste, mergem impreuna la scoala! chiar a renuntat la masina doar sa fim amandoi ce ziceti? ce mi se intampla? multumesc :*

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate vrea si pe a 2-a si tu pari disponibilawinking
Cred ca i-ai dat de inteles altceva, mai ales ca vorbesti atat de mult cu el la tel si pe mess, nu e frumos ce faci si lasi sa se inteleaga chestii.
Inceteaza orice contact cu el.

| SexyChick a răspuns:

Pai eu cred ca te place...
dar de iubit o iubeste pe prietena luitongue
parerea mea e sa nu te bagi daca nu esti sigura de sentimentele tale pentru el :p
sa nu regreti mai tarziu...
te pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hhhmmm...pai ce simti pentru aman2? pe cine iubesti mai mult? daca nu simti nimic pentru el ar fi mai bine sa te indepartezi de el ca sa nu ii faci sperante degeaba si sa sufere mai trztonguetongue

| rzcl21 explică:

Imi spune ca as vrea sa ma cun sa vb maki multe...nu as vrea sa-l ranesc...