| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema cu penisul. Daca vreau sa-l decalotez, merge decalotat pana sub "cap" apoi pielea pare lipita de penis si nu merge mai mult (asta cand e "moarta"), cand e "sculata" nu prea am tras de ea para sa fie cam stramta pielea pentru penis

Răspuns Câştigător
| Raul1510 a răspuns:

Dar zii si cati ani ai ma, s-ar putea sa nu fie dezvoltata bine sau sa ai o boala(Fimoza). Incepe sa te Masturbez si pielea aia se va rupe treptat. sau cand faci baie. cand te speli cu sapun, beleste-o bine happy. Trage de ea mai cu forta, chiar daca doare putinhappy

5 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Asa si?
Asta e vere, ce sa faci, du-te si tu la un urolog!

| Raul1510 a răspuns:

Asculta-mi mie Sfatul de mai sus si las-o pe ea in pace!winking

| jupiterestru a răspuns:

Hahahaharolling on the floor

| UTB a răspuns:

Nai nimic grav. stai calm mai tarziu o sa-mi dai dreptate

| alexxa20 a răspuns:

Mai taie din ea laughing), fraier mai esti