| Bggv a întrebat:

Am o problema : Din pacate am alte inclinari sexuale, ce pot face? Parintii mei sunt normali eu de ce nu?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Tine de intelect, nu de dezvoltarea fiziologica.

| mihai69 a răspuns:

De unde ştii cât de "normali" sunt părinții tăi?!?
Vă confesați unii altora despre ce fantezii şi obiceiuri sexuale aveți?
Acceptă-te aşa cum eşti şi mergi înainte pe drumul tău!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema pe care o ai este că ai impresia că ai o problemă. Dacă vrei, dă-mi un mesaj privat cu un număr de whatsapp sau un profil de Facebook sau ceva, și putem vorbi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In societatea actuala e foarte normal sa ai alte inclinari sexuale, nu-ti mai bate capul cu asta.

| Incredibil98407 a răspuns:

Orientarea sexuala este jn lucru pe care nu il poti schimba sau intelege. Asta te nasti. Nu ai ce sa faci. Incearca doar sa te simti bine in pielea ta si nu ii lasa pe ceilalti sa te judece. Exista o multime de oameni ca tine in aceasta lume chiar si bogatii lumii au recunoscut ca au alta orientare deci noroc in continuare

| ficusdegradina a răspuns:

Inclinarea sexuala nu te face anormal. Sa crezi ca exista mai mult de 2 sexe te face anormal, iar tu nu faciparte din categoria aia. Chill, daca parinti tai cred ca nu e ok asta, pur si simplu vezi-ti de viata ta si de pasiunea ta, pe ascuns de ei si asta e tot.