| zigomatice a întrebat:

am o problema mai delicata si este ceva urgent.Acum o saptamana prietena mea a venit la mine ca sa facem sex, dar am avut eretie decat la inceput 15 min dupaia erectia era de 50 % si nu am mai putut continua.mentionez ca am 20 de ani, o viata sexuala activa fara probleme. numai ca de data asata nu o mai facusem de 2 luni si era prima data cu fata respectiva... am mai patit 1 data, mai demult dar e f jenant si deja cred ca sia facut o parere f prosta despre mine chiar daca am intrebat-o de 15 ori daca e ok. imi venea sa ma bag sub pamant de rusine. AM AUZIT DE TIANLI CARE SE IA PE CALE ORALA.as vrea sa incerc odata cand sunt cu ea... are efect bun. adica o sa am erectie sigura? sa nu patesc ca data trecuta. o sa fiu si mai incordat de data asta si sigur o sa se intample din nou.tocmai de asta vreau sa previn acest lucru! CINE A INCERCAT VA ROG SA IMI SPUNETI EFECTU DE ERECTIE ESTE SIGUR, ADIK ITI DA ERECTIE 100% INDIFERENT DE STARE? multumesc anticipat DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tie iti trebuie atmosfera, ca esti mai rusinos, nu medicamente. Baga medicamente acum, ca apoi sigur nu o sa ti se mai scoale nici cu rugaciuni.

| lostcontrol12 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un medic, nu lua diferite chestii doar asa de dragul de a le lua, poate pentru tine nu sunt bune.

| gohsty a răspuns:

Du-te la farmacie si intreaba.Cei de acolo te pot sfatui foarte bine.Nu le zici toata povestea, doar ceva in geul :Buna ziua, as vrea sa cumpar tianli dar as vrea sa imi spuneti daca are efect or daca este bun ". Ceva de genul.Iar in privinta cu fata, ea daca nu s-a suparat a inteles.Nu trebuie data viitoare sa iti fie frica or sa te sfiesti.Se mai intampla happy

| sexshopintim a răspuns:

Salut, produsul tianli e destul de cunoscut pe piata si se gaseste si in farmacii. E un produs natural si avizat, deci nu risti nimic. Daca vrei sa afli mai multe despre el vezi aici http://www.tianlioriginal.blogspot.ro