| JimmyJump1 a întrebat:

Astazi a venit prietena mea la mine si a dorit sa ma masturbeze dar pe parcusul masturbarii mi-am pierdut erectia si nu inteleg de ce, eram destul de excitat.Nu este prima data cand patesc si sunt destul de îngrijorat.Va multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Daca a fost mai violenta si nu-i i-ai spus ca doare nu are ce sa te mire. Explica-i cum iti place mai mult si relaxeaza-te. Fa si tu ceva, nu o lasa doar pe ea sa munceasca.

Daca nu ai chef de mastur**** spune-i. Gasiti altceva ce va place.

Daca ai erectii dimineata si nu ai probleme cand te mastur**** singur problema e psihologica. Daca e greu sa ai erectii / mentii erectia in orice conditii mergi la un medic urolog.

Problema psihologica poate sa fie mai simpla si sa treceti peste ea, de exemplu comunicand mai bine sau poate fi mai complicata.

Riscul e sa-ti pierzi si cheful, nu numai erectia. Deci trateaz-o ca pe o problema importanta.

Vezi daca te ajuta cartile astea sa scapi de ganduri negative si de anxietate:
http://www.librarie.net/cautare-rezultate.php?au=22761

Daca nu dau rezultate vizita la un terapeut e recomandata.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sorry, pe TPU n-am vazut pe nimeni sa aiba e vanzare erectii.