| Mitrecelmare a întrebat:

Am observat ca sperma mea are o culoare galbuie, am 17 ani, ar trebui sa ma ingrijorez?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Culoarea spermei poate sa se schimbe chiar in decursul unei perioade foarte scurte fara ca acest lucru sa reprezinte o posibila afectiune. Culoarea poate fi foarte diferita/variata de la aproape incolora/transpatenta la foarte deschisa alb laptosa pana la o culoare alb galbui inchis cu tente chiar cenusii. lNu este cazul sa ai nici cel mai mic semn de ingrijorare.

| Emilian65 a răspuns:

Culoarea spermei nu trebuie sa te ingrijoreze. Ce trebuie sa te ingrijoreze este cantitatea.

| Madesz a răspuns:

Vei muri. laughing Chill bossultane, n-ai nimic...

| vasivasy a răspuns:

Se datoreaza si din cauza alimentatiei din cauza ce mananci ..documenteazate pe google ai sa gasesti foarte multe.

| anubis999 a răspuns:

Nu