| PixCuGel a întrebat:

Buna tpu.Am observat ca mi s-au inchis la culoare sfarcurile si zona aia de langa sfarcuri.Pana acum erau roz acum sau mai inchis sau facut crem-maro.Ar trebui sa ma ingrijorez?
Am 17 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Te maturizezi si de aia se schimba.

| mona a răspuns:

Nu ar trebui sa te ingrijoreze asta

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Să-ţi răspund şi la întrebare : NU ai de ce să te îngrijorezi, se mai schimbă aspectul acestora pe parcurs ce te dezvolţi/maturizezi.

Toate cele bune.

| Dan10079 a răspuns (pentru bursuc001):

Este bine aleasa categoria este o intrebare legata de sanatate unde vezi tu ceva legat de Dragoste si Sex? si raspununs pentru intrebare : Nu este nimic neobisnuit este ceva normal din cauza ca te-ai maturizat/dezvlotat.

| bursuc001 a răspuns (pentru Dan10079):

Bună!

NU înţeleg de ce NU gândeşti "puţin" înainte de a face observaţii!

La ora 21:02 întrebarea ERA postată la categoria "Dragoste si Sex" şi în momentul în care i-am făcut observaţia, am MUTAT întrebarea la această categorie!

Iar tu te "trezeşti" după aproape 3 ore că este postată la categoria corectă?
Normal că la ora la care ai răspuns tu ai găsit-o unde trebuia...

Pe viitor, te rog să nu mai faci observaţii nefondate.

Toate cele bune.

| Dan10079 a răspuns (pentru bursuc001):

Aaa...pai si de unde vreiai eu sa stiu ca era inainte intrebarea acolo?

| bursuc001 a răspuns (pentru Dan10079):

Păi, cum ziceam mai sus : "gândeşti "puţin" înainte de a face observaţii!"

Dacă NU şti, atunci NU faci observaţiewinking

Oricum, nu-i nici o problemă...

O seară frumoasă.

| Azµre a răspuns:

Nu, este normal ai crescut te-ai dezvoltat!

| Zabbyel a răspuns:

big grin big grin vino la mine love strucklove strucklove struck sa le saruthee hee
poate se schimba din nou tongue tongue

| crack123 a răspuns:

Da, se usuca si cad...

| alionadoareu a răspuns:

Nu. e ok. e un semn ca ti se dezvolta pieptul. S-ar putea sa-ti creasca sanii ceva mai mult.