| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am observat de la un timp ca daca nu fac sex sau ma masturbez cel putin o saptamana am o problema cu ejacularea. Deci ca sa fiu mai exact dupa o saptamana fara sex..cand ejaculez simt o mica durere iar in sperma se gasesc si niste cheaguri mici de sperma. Daca mentin sexul normal la 2 3 zile totul e normal. Are cineva idee cu ce ma confrunt? Am vreo problema oare?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sună la 112

| Hash001 a răspuns:

Du-te la un doctor daca chiar crezi ca ai o problema. Dar eu cred ca daca nu faci sex o saptamana o sa ai mai multa sperma si o sa ejaculezi mai mult. La fel si cu durerea. Daca stai mai mult timp o sa fie placerea prea puternica incat s-ar putea sa te doara putin.

| NeneaGogu a răspuns:

Cum poti sta o saptamana fara sa inmoi cicurelul? arde-o nene cu talet ce mama naibilea

| SmRpT a răspuns (pentru NeneaGogu):

I-ai zisorolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| AlexR a răspuns:

Eu nu am avut niciodata asemenea probleme indiferent de perioada de abstienta. Ori o arzi in continuu ori te duci la doctor.